O nás

 

Společnost Current Media, s.r.o., byla založena v roce 2011: naší hlavní náplní je vydavatelský a nakladatelský servis.

Kromě toho se zaměřujeme také na produkci rozmanitých typů propagačních materiálů, kompletní realizaci časopisů na klíč, organizaci pacientských i odborných akcí apod.

Spolupracujeme s lékařskými fakultami, odbornými společnostmi a pacientskými organizacemi.

Náš tým má mnohaleté zkušenosti a znalosti z oblasti medíciny, vydavatelské a redakční práce i z farmaceutického trhu. Úzce spolupacujeme s významnými vydavatelskými domy i webovými portály.

Cílem našeho týmu je komplexní a profesionální přístup.

 

SLUŽBY:

 

Events

Klientům a partnerům nabízíme realizaci eventových aktivit a zajišťujeme medializaci ve významných vydavatelských domech. Umíme zpacovat myšlenku a cíl k dokonalosti. Jsme otevřeni novým nápadům a vždy se snažíme o originální pojetí a vynikající výsledek práce.

Naše práce je týmová a klademe důraz na správně zvolenu strategii. Produkčně a organizačně zajišťujeme aktivity různého rozsahu a zaměření. V rámci partnerské spolupráce zajistíme zpacování výstupu a medializaci akce.

Máme zkušenosti se zajištěním kompletního servisu společenských a odborných akcí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí.

 

Publishing

Našim partnerům nabízíme šioké spektrum vydavatelských služeb, od vydávání brožur, firemních časopisů nebo také pravidelných publikací. Poskytujeme služby od návrhu grafiky, přes redakční zpracování, až po distribuci.

Umíme oslovit autory a garanty jednotlivých periodických publikací a umíme zpracovat texty redakčně (reportáže, fotoreporty, korektury, produkce).

Vydáváme také publikace z vlastní nakladatelské a vydavatelské dílny. Naše produkty se vyznačují vysokou grafickou kvalitou a precizním tiskovým a knihařským zpracováním.

Na poli odborné literatury spolupacujeme s významnými českými lékaři, kteří v naší divizi Publishing vydávají odborná sdělení.

Naše publikace jsou vždy recenzované.

 

Creative

Společnost Current Media spolupracuje hned s několika významnými grafiky. Hlavním důvodem proč jsme zvolili spolupráci s několika creative shopy je možnost využití jisté rozmanitosti nápadů, více kreativity. Rukopis každého kreativce je nezaměnitelný a to je to, na co vsázíme. Máme možnost nabídnout vždy několik zcela odlišných grafických návrhů a pojetí. Naši klienti pak mají rozmanitější výběr a možnost více zaujmout svými materiály.

 

V oblasti DTP a sazby máme v týmu stabilní pracovníky, jejichž práce zahrnuje

kompletní služby, včetně návrhu designu. Jejich úkolem je pracovat důsledně a pečlivě na předem zvoleném designu.

 

Production

Zrealizujeme komplexní produkční služby vašich propagačních materiálů od návrhu až po distribuci cílovým osobám. Navrhneme efektivní řešení s maximálním důrazem na kvalitu, rychlost a cenu. V nabízených technologiích se dobře vyznáme a spolupracujeme pouze s odborníky v daných oborech.

 

Zajistíme:

 • tisk – ofsetový, digitální, sítotisk, sublimace, tampontisk, gravírování…
 • audiovizuální technologie – pronájem techniky, natáčení, střih, on-line přenosy…
 • reklamní předměty – katalogové i atypické na míru
 • výroba a pronájem mobiliáře – výstavní expozice, ukazatele, stany a pódia atd.

 

Neztrácejte čas hledáním správných dodavatelů, my už s nimi spolupracujeme!

 

Odbornými garanty realizovaných projektů byly:

 • Univerzita Karlova v Praze
 • 1. LF UK, Praha
 • LF UK v Plzni
 • LF UP v Olomouci
 • FN Plzeň
 • MOÚ Brno
 • ČAS