O nás

 

Vznik společnosti Current Media, s.r.o. se datuje do roku 2011. Za uplynulých více než 10 let jsme se stali pevnou součástí postgraduálního medicínského vzdělávání v ČR. Naší hlavní náplní je nezávislé vydávání časopisů, knih a dalších odborných publikací z oblasti medicíny.

Mimo jiné se zaměřujeme také na produkci propagačních materiálů, pacientských brožur, učebních textů pro studenty lékařských fakult, oborových publikací a dalších odborných materiálů na míru.

Náš tým má prokazatelné mnohaleté zkušenosti a znalosti z oblasti medicíny, vydavatelské a redakční práce i z farmaceutického trhu. Úzce spolupracujeme s významnými vydavatelskými domy a webovými portály, lékařskými fakultami, odbornými společnostmi a pacientskými organizacemi.

Aktivně podporujeme společnosti Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s., Amelie, z.s., a finančně podporujeme nadaci Dobrý anděl.

 

Co nabízíme?

 

Našim partnerům jsme schopni poskytnout široké spektrum vydavatelských služeb. Realizujeme komplexní produkční služby od návrhu, přes zpracování až po cílenou distribuci. Navrhneme vždy nejefektivnější řešení s maximálním důrazem na kvalitu, rychlost a cenu. V nabízených technologiích se dobře vyznáme a spolupracujeme pouze s předními odborníky v daných oborech.

Dokážeme oslovit kvalitní autory a garanty jednotlivých periodických publikací a umíme zpracovat texty redakčně. Provádíme jazykové, typografické a autorské korektury. Děláme též výstupy z kongresů a sympozií a fotoreportáže.

Námi vydávané odborné časopisy a knihy jsou recenzované. Naše produkty se vyznačují vysokou odbornou kvalitou a precizním grafickým, tiskovým i knihařským zpracováním. Naši zkušení grafici poskytují kompletní kreativní služby, a to včetně poradenství v oblasti grafických a tiskových návrhů, návrhů layoutu, zpracování a sazbu periodik či jednorázových publikací, grafické návrhy a zpracování individuálních materiálů dle požadavků klienta.

Součástí realizace knih a brožur je zajištění křtu na významné oborové akci, masivní propagace v časopisech a na odborných akcích a prostřednictvím našich  webových stránek.

 

Pomáháme